גולד פתרונות הדרכה
מתודולוגיה

גיוס במסלול השמה ישיר

החברה מבצעת תהליכי גיוס של עובדים במגוון רחב של מקצועות תוך שימוש רחב בערוצי פירסום  ושיווק לרבות ביצוע שיתופי פעולה עם :

1. לשכות חיילים משוחררים.

2. מכללות  

3. משרד התמ"ת (במסגרת פרוייקטים של כיתה בהשמה ),

4. רשויות מקומיות (הון אנושי ) .

הייחודיות בפניה השיווקית של החברה לקהל היעד הוא בכך שאנו מאפשרים להם להבין שאנו כחברה מאמינים בפוטנציאל הקיים ברמת הפרט בהנגשת המידע למקצועות נדרשים ובזימון  אישי של המועמדים לתהליך הכולל ליווי מתמשך לאורך זמן.

אבחון במסלול ביצוע מרכזי הערכה

לחברה יכולת לבצע  מרכזי הערכה  מובנים במטרה לזהות יכולות של מועמדים בתחום השירות , מכירה תמיכה טכנית ואף למקצועות טכנולוגים בתחום המכונות אלקטרוניקה ומחשוב..

לדוגמא לחברות המפעילות מוקדי שירות  מכירה תמיכה טלפונים נערכים מרכזי הערכה שבמסגרתם מתבצעים תרגילים סימולציות מעולם התוכן ומצבי האמת האפיינים את פעילות  המוקד של החברה .

 במרכז הערכה אנו מעמידים את המועמדים במצבי מבחן  והתמודדות עם מגוון רחב של לקוחות זאת במטרה לזהות התאמתם למשרה .

במסגרת מרכז ההערכה אנו  מעוניינים לזהות פוטנציאל של מועמדים ("מועמדים גבוליים")במטרה להעצים את "מיומנויות רכות " שנגזרות מאופי התפקיד כדוגמת אסרטיביות ביטחון עצמי תקשורת בן אישית יכולת עבודה בצוות ועוד...

תהליך זה הינו ייחודי מתוך אמונה שתהליך הדרכתי מעצב את כישוריו של המועמד ומאפשר לו בתהליך מהיר יחסית להשתלב בסביבת העבודה של החברה אליה הוא נקלט.

בנוסף  החברה מבצע ייעוץ קריירה למחפשי עבודה כדי להתאים  את כישורי המועמדים למקצועות הנדרשים  פרטים ראה לינק

 

"אתה יכול להשיג כל מה שאתה רוצה בחיים אם רק תעזור למספיק אנשים אחרים להשיג  את מה שהם רוצים". 

זיג זיגלאר

 

הכשרה מקצועית למקצועות נדרשים

החברה מבצעת מגוון רחב של מסלולי הכשרה במסלול עסקי  וצבורי (בשיתוף משרד התמ"ת ) כאשר תוכניות הלימוד מותאמות לצורכי הארגונים וזאת לאחר מיפוי מדוייק של מרכיבי התפקיד המיומנויות הנדרשות הן ברובד האישי והן ברובד המיקצועי .

תוכניות הלימוד וההכשרה נגזרות מנקודת מוצא של מה נדרש לצורך ביצוע התפקיד ברמה אופטימאלית  ובהתאם לכך אנו מגבשים  מסלול הכשרה תיאורטי ומעשי המבוצע על ידי מיטב מרצים שלהם רקע אקדמי לצד ניסיון רב בתעשייה.

ההכשרה המעשית נעשית לעיתים בסביבת העבודה של הארגון /מפעל במטרה שרמתם המיקצועית של הבוגרים תיהיה גבוהה ובהלימה לצורכי הארגון .

כחלק בלתי נפרד מתוכנית ההכשרה החברה מעצימה  ומשפרת "מיומניות רכות" כדוגמת בטחון עצמי , אסרטיביות, יכולת עבודה בצוות  וכו´. 

העצמה אישית זו מקנה  את הכלים הנכונים למועמדים להשתלב באופן מהיר ואפקטיבי בסביבת העבודה .

הפנייה לעבודה למעסיקים פוטנציאלים

החברה מבצעת מאמצי שיווק נרחבים מול מעסיקים במטרה לקלוט את בוגרי ההכשרה של החברה.

אנו מאמינים שרתימת מעסיק עוד בשלבים המוקדמים של התהליך לרבות תיאום ציפיות  מולו איזה סוג של פרופיל הוא היה מעוניין לקבל ? איזה רמת יידע הוא היה מצפה מבוגר ההכשרה? יוצרת במידה מסויימת רמת מחוייבות גבוהה מצדו לקלוט את הבוגרים לעבודה.

כמו כן לחברה מסייעת למעסיקים להשתלב בתוכניות הכשרה משולבות השמה במימון  של המדינה (משרד התמ"ת) במטרהלהציג מודל כלכלי רווחי לחברה, 

קבוצת גולד  מסתייעת  במידת הצורך בגופי הכשרה חיצוניים(כדוגמת מכללות או חברות הדרכה וחברות עסקיות - מובילות ידע ) במטרה לקצר את תהליךההכשרה והקליטה לעבודה


על החברה   |   פרויקטים מיוחדים   |   שירותים   |   לקוחות   |   מאמרים ו"טיפים" מקצועיים   |   גלרית תמונות   |   משרות חמות
פורומים   |   צור קשר   |   גיוס   |   אבחון   |   הכשרה וקורסים   |   סדנאות העשרה   |   הכשרות פנים מפעיליות   |   הכשרות פנים מפעיליות

“גולד פתרונות הדרכה והכוון תעסוקתי", בלקינד 30 ראשל"צ, טל: 03-9640991, פקס: 03-9656874 E-Mail
האתר פותח ועוצב ע"י אלעד אלזם