גולד פתרונות הדרכה
מהי קבוצת גולד

מהי קבוצת גולד-פרופיל חברה

קבוצת גולד הינה חברה המשלבת פתרונות גיוס אבחון הדרכה, הכוון תעסוקתי, פיתוח מקצועי והשמה (באמצעות  שיתוף פעולה עם חברות השמה)לתפקידים בעלי רמת ביקוש גבוהה בשוק העסקי .

החברה מבצעת על בסיס שוטף בחינה וזיהוי צרכים בשוק העסקי אילו מקצועות נדרשים? כיצד שינויים טכנולוגים בסביבת העבודה משפיעים על מרכיבי התפקיד של המקצועות הקיימים ? אילו מיומנויות נדרשות מהמועמדים הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית?

מטרת הקבוצה הינה לתת פתרונות מערכתיים במסלולי הכשרה והשמה לאוכלוסיית היעד בהתאם לכישוריהם, הידע המקצועי ומיומנויותיהם האישיות .

ייחודיות החברה שהיא פונה גם לאוכלוסייה שאינה בהכרח עומדת בתנאי הסף של המעסיקים, זאת באמצעות ביצוע תהליך אבחוני שבמסגרתו אנו מזהים  פוטנציאל אישי אצל המועמד למשרה ובאמצעות תהליך ההעצמה המשולב בהכשרה מקצועית אנו מגדילים את סיכויי המועמד להשתלב בעבודה!

אגב אם ברמה הלאומית המדינה היתה נותנת מענה לצורכי השוק בתפיסה זו  לא היה צורך בפעילות החברה !

בשנים  האחרונות  החברה סוגרת מעגל ומנסה ליצור בעצמה הזדמנויות תעסוקתיות באמצעות סיוע ליזמים בהקמת חברות סטארטאפ  כבסיס  לקליטת עובדים של חברת גולד  עצמה .המיזם  Gold Venture Incubator  הושק במרץ 2015  וכולל עשרות יזמים  שלהם החברה מסייעת  במגוון רחב של שירותים עסקיים וטכנולוגים לרבות קישור למשקיעים וקרנות  הון סיכון מוזמנים להיכנס לאתר המיזם בלינק www.gold-ventures.com

ראו דוגמא בכתבות שפורסמו לאחרונה איך מדינות מערביות נותנות מענה ובסדר עדיפות עליון לדרישות השוק ברמה הלאומית .

מצוקה בגיוס  עובדים המקצועיים במדינת ישראל  לכתבה לחץ כאן

מדיניות ההכשרה המיקצועית במדינת ישראל - לכתבה לחץ כאן

חסר ידיים עובדות   מאמר של מנכ"לית מנפאור   לחץ  כאן

סקר  מחסור בכישרונות עולמי  לחץ כאן

ממשלת קנדה משקיעה בתכניות הכשרה דיגיטליות לעובדים במשק לכתבה - לחץ כאן

אנגליה מרכזת מאמצים לשילוב הדור הצעיר בשוק העבודה לכתבה - לחץ כאן

 

 

 
לחץ כאן להורדת קובץ קול המסביר את הרעיון העסקי של החברה
פרופיל חברה מורחב
לקבלת פרופיל חברה מורחב  לחץ כאן בקובץ להורדה
 
פרופיל חברה מורחב
מנכ"ל הקבוצה - קובי קלדרון

מנכ"ל הקבוצה קובי קלדרון  שימש בתפקידו האחרון בצה"ל כראש ענף הדרכה של אגף התקשוב לאחר שיחרור מהצבא (סא"ל במיל´)שימש כיועץ הדרכה בכיר בקבוצת טלדור ומרמנ"ת .

במהלך 2003 הוקמה חברת גולד פתרונות במטרה להוביל מהלך לאומי לצימצום האבטלה במדינת ישראל  באמצעות פתרון מערכתי הכולל:  גיוס אבחון הכשרה והפנייה של הבוגרים למעסיקים פוטנציאלים תוך בנייה של תוכניות הדרכה "מותאמות לצורכי הלקוח".

באמצעות יכולות  מכירה פיתוח עסקי וקשרים עם  משרד התמ"ת , ג´וינט "תב"ת וגופים נוספים הוביל מנכ"ל הקבוצה פרוייקטים של הכשרה והשמה שבסיומם נקלטו בשוק העבודה מעל 2500  בוגרים.

הקבוצה הינה יזמית ודוגלת בשותפות עם כל גורם עסקי שרואה בתפיסת עולמו שבכל מועמד לעבודה קיים פוטנציאל נדרש לזהותו לטפחו ובאמצעות הכשרה מקצועית המלווה בתהליך העצמה ניתן לאפשר למועמד להגשים את עצמו בארגון.

 כמנכ"ל הקבוצה אני פונה לשיתופי פעולה עם כל גורם שמעוניין להצטרף למאמץ לצימצום האבטלה במדינת ישראל כאשר בליבת העסקים יש לזכור תמיד שהלקוח הינו אדם שמחפש משמעות והגשמה עצמית בחייו ולכן שותפות אמיתית הינה  : אהבה ורגישות לזולת בשילוב נחישות יצירתיות יושרה ואתיקה מקצועית.

בן חמש וחמש המצוות הכלולות הכלולות בפרשת "ראה " בולטות המצוות בעוסקות בתחום הצדקה .

ראש לכל מצוות הצדקה :

"כי יהיה בן אביון מאחד אחיך באחד שעריך בארצך אשר ה´ אלוהיך נותן לך לא תאמץ את לבבך ולא תקפוץ את ידך מאחיך האביון " .

בהלכות מתנות עניים פירט הרמב"ם את מצוות הנתינה לעניין והתמיכה בהם ואף קבע מדרג במעשה הצדקה :

שמונה מעלות יש בצדקה זו למעלה מזו ,מעלה גדולה שאין למעלה ממנה זה המחזיק ביד ישראל שמך ונותן לו מתנה או הלוואה או עושה עמו מעשה שותפות או ממציא לו מלאכה כדי לחזק ידו עד שלא יצטרך לבריות לשאול , ועל זה נאמר "והחזקת בו גר ותושב וחי עמך כלומר החזק בו עד שלא ייפול".

המעלה הגדולה איפה היא לעזור לעני לעמוד ברשות עצמו !!


על החברה   |   פרויקטים מיוחדים   |   שירותים   |   לקוחות   |   מאמרים ו"טיפים" מקצועיים   |   גלרית תמונות   |   משרות חמות
פורומים   |   צור קשר   |   גיוס   |   אבחון   |   הכשרה וקורסים   |   סדנאות העשרה   |   הכשרות פנים מפעיליות   |   הכשרות פנים מפעיליות

“גולד פתרונות הדרכה והכוון תעסוקתי", בלקינד 30 ראשל"צ, טל: 03-9640991, פקס: 03-9656874 E-Mail
האתר פותח ועוצב ע"י אלעד אלזם